Książka w teatrze

Aneta Sieradzka        17 grudnia 2016        Komentarze (0)

Drodzy!

Pytacie, kiedy będzie można kupić książkę? Odpowiadam, że w nowym roku…- dokładną datę podam oraz będę na bieżąco informować Was o spotkaniach autorskich ze współautorami bo takie będą, w których miastach to również podam bo jak na razie jesteśmy na etapie organizacji i doprecyzowania. Będziecie mogli zdobyć autografy od swoich ulubionych lekarzy i pielęgniarek.

Chwila cierpliwości bo warto być cierpliwym 🙂

Ale co robi książka Tajemnice transplantacji w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie? W świątecznym nastroju prezentuje się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Krakowie. Zaprezentowaliśmy okładkę oraz spis treści, a to wszystko dzięki nieocenionemu wsparciu Wydawnictwa Naukowego PWN, które jest wydawcą naszej książki.

W dniach 15-17 grudnia br. miało miejsce ( bo dzisiaj już dobiega końca) X Jubileuszowe Sympozjum „Postępy w immunosupresji w przeszczepianiu narządów unaczynionych”, których gospodarzami byli Pani Prof. Magdalena Durlik i Pan Prof. Piotr Przybyłowski.

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Profesor Magdalenie Durlik i Panu Profesorowi Piotrowi Przybyłowskiemu, partnerowi publikacji firmie Chiesi oraz Symposium Cracoviense za to, że podczas trwającego sympozjum książka była tak pięknie prezentowana uczestnikom wydarzenia. Kiedy przyszłam do teatru, wzruszyłam się…

Zresztą, zobaczcie sami !

Zapraszam na facebookowy funpage tam dużo więcej zdjęć, lepszej też jakości.

zdj-1

zdj-2

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: