Partnerzy

LexMonitor

ZnamSwojePrawo

 

Fundacja Polska Sieć Kobiet Nauki

Kobiety nauki

Ideą Fundacji Kobiety Nauki jest stworzenie projektu Kobiety-Ekspertki, który skierowany jest do wszystkich aktywnych Polek posiadających doświadczenie i fachową wiedzę w swojej branży. Docelowym adresatem przygotowywanej bazy są media oraz trzeci sektor.

 

Med.For.Me

MedFor

Ogólnopolskie Forum studentów medycyny i lekarzy

 

Przypadki Medyczne

Przypadki Medyczne

Czasopismo oraz portal internetowy skierowany do lekarzy.

 

Ekliniki

eKliniki

Internetowy katalog gabinetów medycznych, ośrodków medycznych oraz klinik

 

Instytut Allerhanda

allerhand

Instytut jest niezależną jednostką naukowa, prowadząca interdyscyplinarne i porównawcze studia nad rolą instytucji prawnych w konstytuowaniu oraz funkcjonowaniu rynku, zarówno z punktu widzenia kształtu danej regulacji, jak i ram instytucjonalnych jej tworzenia.

 

Medyczne Grono

Medyczne grono

Portal branży medycznej dla lekarzy i pacjentów.

 

Bieg po Nowe Życie

Bieg po nowe życie

Bieg po Nowe Życie to projekt społeczny na rzecz promocji działań prozdrowotnych, edukacji w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.

 

Stawka to Życie. Zastawka to Życie.

Stawka to życie

Kampania społeczna Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego mająca na celu popularyzację dotyczącą przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej osobom cierpiącym na zwężenie zastawki aortalnej. Jest to metoda niewymagająca operacji na otwartym sercu, zabieg wykonuje się przez tętnicę udową przy miejscowym znieczuleniu.

 

MEDtube

MEDtube

MEDtube to innowacyjna platforma edukacji wideo dla profesjonalistów z branży medycznej. Rejestracja w MEDtube dla lekarzy I instytucji medycznych jest bezpłatna i pozwala udostępniać filmy i inne materiały ponad 100 tysiącom użytkowników na świecie. W bazie multimediów jest już ponad 15 tysięcy materiałów.