Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Przychodnia prawna

Patronat podczas prestiżowego wydarzenia ​8th Experts „Live“ CTO Workshop dla kardiologów

Aneta Sieradzka14 sierpnia 2016Komentarze (0)

Długi weekend to nie tylko dobry czas na lenistwo (jeszcze wakacyjne),

ale też dobre wiadomości! 🙂

Spieszę poinformować, że Prawowtransplantacji.pl objęło patronat nad 8th Experts „Live“ CTO Workshop , prestiżowymi warsztatami dla kardiologów, które po raz pierwszy odbędą się w Polsce, w Krakowie. Z zaszczytem przyjęłam zaproszenie Organizatorów bo nie tylko środowisko transplantologów jest mi szczególnie bliskie.

Jedną z aktywności, jakie prowadzi EURO CTO Klub wybitnych kardiologów specjalistów są specjalne warsztaty      poświęcone metodom leczenia przewlekle zamkniętych naczyń. Warsztaty odbywają się od  8 lat i każdego roku specjaliści spotykają się w innym mieście w Europie. W ubiegłym roku   warsztaty odbyły się w Stambule. Pierwszy raz Klub podjął decyzję, żeby warsztaty odbyły się w Polsce, a dokładniej w Krakowie. Warsztaty odbędą się w dniach 30 września ­ 1       października 2016 w ICE w Krakowie. Będzie to czas merytorycznych spotkań, zabiegów   na żywo, rozwiązywania trudnych tematów i okazja do wspólnych dyskusji. Podczas dwóch  dni warsztatów odbędzie się kilkanaście wykładów, zostanie w sumie pokazanych  kilkanaście zabiegów, a komentować je będą najlepsi z najlepszych.   Zabiegi na żywo będą przeprowadzane i transmitowane na żywo ze Szpitala  Uniwersyteckiego w Krakowie.

To naprawdę duże   wyróżnienie dla Polski, jak i naszych specjalistów oraz ogromna przyjemność wizytowania  tak znamienitych gości ze świata kardiologii. Wyróżnienie także dla Prawowtransplantacji.pl

header-banner[1]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: