Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Przychodnia prawna

Warsztaty New Frontiers in Interventional Cardiology w Krakowie

Aneta Sieradzka08 listopada 2016Komentarze (0)

Po raz 17-ty w Krakowie odbędą się warsztaty New Frontiers in Interventional Cardiology (07.12.16-10.12.16), na które zjeżdżają się najlepsi kardiolodzy i kardiochirurdzy na świecie.

Dyrektorami warsztatów są wybitni kardiolodzy prof. Dariusz Dudek, prof. Jacek Legutko, prof. Krzysztof Żmudka.

Każdy NFIC to pokazanie najskuteczniejszych i przełomowych metod leczenia na rok następny. Spotkanie zawsze odbywa się na koniec roku i wtedy analizujemy wszystkie najnowsze publikacje oraz innowacyjne terapie i technologie, które zostały wdrożone w Europie, w USA, ale też na innych kontynentach i analizujemy, co jest przydatne i możliwe do wprowadzenia dla polskiego pacjenta. Następnie na warsztatach prezentujemy te najnowsze techniki zabiegowe, obiecujące wyniki badań, które stanowią podstawę do wdrażania ich w kolejnym roku w każdej dziedzinie kardiologii – mówi prof. Dariusz Dudek, dyrektor warsztatów NFIC.

W ramach warsztatów NFIC, w dniu 07.12.16 odbędzie się także centralne spotkanie pacjentów kardiologicznych z Klubów Pacjenta i Szkół Serca.  Cieszące się ogromną popularnością wykłady i konsultacje dla pacjentów przyciągają ponad 600 uczestników. W tym czasie prelegenci przedstawiają pacjentom różne wytyczne dotyczące prewencji wtórnej, sposobu życia i postępowania w leczeniu.

Dziękuję za zaproszenie i cieszę się, że będę mogła wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu i debacie  z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, NFZ, ZUS oraz dyrektorami szpitali poświęcona “Roli organizacji pacjentów w tworzeniu systemu opieki i leczenia kardiologicznego”.

Na prośbę Organizatorów, Prawowtransplantacji.pl objęło wydarzenie swoim patronatem.

Do zobaczenia w Krakowie 😉

nfic-banner

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: