Wyróżniona.

Aneta Sieradzka        21 kwietnia 2016        4 komentarze

18 kwietnia 2016 roku na uroczystej Gali dziennika „Rzeczpospolita” w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie ogłoszone zostały wyniki Rankingu Kancelarii, oraz konkursu Prawnik Pro Bono 2015.

Z radością, zaszczytem i wzruszeniem spieszę poinformować, że otrzymałam I wyróżnienie w konkursie Prawnik Pro Bono 2015 organizowanym przez Dziennik Rzeczpospolita i Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych.

wyroznienie

W skład Kapituły Konkursu wchodzą: Prezes Trybunału Konstytucyjnego, Prezes Sądu Najwyższego, Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego, Rzecznik Praw Obywatelskich, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych, Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, polscy członkowie Rady Programowej Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych, członek Zarządu Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych, a także laureaci poprzednich edycji konkursu.

Bardzo serdecznie dziękuję za nominacje mojej osoby oraz liczne rekomendacje i słowa poparcia dla tego co robię. Działalność pro bono od czasów studiów prawniczych stanowi bardzo ważną płaszczyznę mojego życia zawodowego i mam nadzieję, że będzie tak zawsze. Szczególnie ważne dla mnie jest to, aby też pochylić się bezinteresownie nad tymi, którzy z różnych względów nie mogą bronić się sami, którzy potrzebują pomocy. Wrażliwość jest jak inteligencja, nie da się jej wyuczyć, trzeba ją mieć w sobie.  Pozdrawiam ciepło, wszystkich tutaj zaglądających 😉

grupowe rzepaPS. Jest jeszcze tyle do zrobienia… 😀

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Daniel Anweiler Kwiecień 21, 2016 o 20:57

Gratuluję!!!

Odpowiedz

Aneta Sieradzka Kwiecień 22, 2016 o 10:26

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Michał Grabiec Kwiecień 22, 2016 o 15:29

Gratuluję serdecznie, wszak nie ukrywam lekkiej zazdrości;)

Odpowiedz

Aneta Sieradzka Kwiecień 22, 2016 o 15:32

Panie Mecenasie, pięknie dziękuję! A ja myślałam, że to tylko kobiety bywają zazdrosne 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: