XI edycja Areopagu Etycznego dla młodych lekarzy

Aneta Sieradzka        28 czerwca 2018        Komentarze (0)

Legalne pobranie, a informowanie – o tym będę mówić do młodych lekarzy podczas skierowanych do nich specjalistycznych warsztatów, którego organizatorem jest Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Tak to o nim mowa, jednym z najlepszych hospicjów w Europie, założonym przez Ks. Jana Kaczkowskiego.

Areopag Etyczny to projekt skierowany dla studentów medycyny z całej Polski. Podczas tygodniowego turnusu młodzi lekarze uczą się szeroko pojętej komunikacji z pacjentami w różnym ujęciu. Szkolenie składa się z zajęć praktycznych oraz teoretycznych, gdzie kursanci pod okiem lekarzy specjalistów, psychologów oraz doświadczonych pracowników hospicjum uczą się jak prawidłowo przekazać informacje pacjentowi, nawet te najtrudniejsze.

Jak informują Organizatorzy tegoroczny Areopag Etyczny odbędzie się w terminie się 19-25 sierpnia. Koszt uczestnictwa wynosi 800zł, a organizatorzy ufundują dwa stypendia pokrywające całość kwoty dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.
Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej. Rekrutacja trwa do 29 czerwca 2018 roku a wyniki pojawią się 13 lipca 2018 roku i poinformujemy wszystkich aplikujących o jej wynikach.
https://goo.gl/forms/LpFjddxwqRDrC8Uu1

Do zobaczenia w Pucku! Miejscu, nie tylko dla mnie wyjątkowym…

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: