Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Pierwsze urodziny bloga

Aneta Sieradzka17 grudnia 2015Komentarze (0)

17 grudnia 2014 roku w Krakowie, w mroźne popołudnie pojawił się pierwszy wpis na blogu prawowtransplantacji.pl

W ciągu 12 miesięcy zamieściłam na blogu blisko 70 wpisów poświęconych aspektom prawnym w transplantologii, zarówno w Polsce jak i na świecie, wpisów informujących o wydarzeniach naukowych, społecznych i edukacyjnych poświęconych transplantologii  w których uczestniczyłam, m.in. w Pradze, Londynie, Rzymie, Krakowie, Warszawie.

Blog prawo w transplantacji nieustannie się rozwija…. aby przybliżyć Czytelnikom głos środowiska medycznego powstała zakładka wywiady, dla lekarzy ze wszystkich ośrodków transplantacyjnych w Polsce, chirurgów-transplantologów, pielęgniarek, koordynatorów transplantacyjnych i tych wszystkich osób, które o skomplikowanych zabiegach transplantacyjnych mogą powiedzieć bardzo wiele i przedstawić medyczny punkt widzenia.

Jest to również miejsce dla pacjentów, którzy mogą podzielić się swoją historią związaną  z przeszczepieniem narządu, tym samym być inspiracją i nadzieją dla osób, które oczekujących na przeszczepienie i tych którzy mają dylemat czy zostać dawcą narządów. Jest to miejsce dla  każdego, kto chciałby zgłębić swoją wiedzę o transplantacjach narządów.

ALE gdzieś musi być źródło inspiracji i wsparcia… ♥

Ciągle się uczę, słucham i rozmawiam bo każda historia jest inna… Profesorowie medycyny, lekarze, chirurdzy, transplantolodzy, pielęgniarki, koordynatorzy transplantacyjni, organizacje pozarządowe wspierające rozwój transplantologii, pacjenci, biorcy i dawcy, którzy codziennie stanowią dla mnie solidną porcję inspiracji do dalszych działań.

Nie byłoby tego bloga gdyby nie Prezes Rafał Chmielewski i jego międzynarodowy web.lex, który  zapewnia profesjonalną obsługę bloga.

Szanowni Czytelnicy, serdecznie dziękuję, że jesteście – każdego dnia tak licznie!

 

Kameralno-karmelowe urodziny bloga, czyli autorski torcik sernikowo-karmelowy według szkockiej receptury, kwiatki i radość… dużoooo radości ! 😉

 

c2681739-3145-4bb2-b18e-811fd8bd26a8

PS. Bo każdy ma swojego Anioła.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: