Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

RODO-COVID

Aneta Sieradzka17 listopada 2020Komentarze (0)

Dokumentacja RODO w placówkach medycznych to jeden z moich bestsellerów, który ukazał się w 2019 r.

Książka, do której przedmowę napisał Europejski Inspektor Ochrony Danych- dr Wojciech Wiewiórowski. Książka, która spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem i uznaniem Czytelników, która wciąż jest pomocna i przydatna to chciałam poinformować, że w 2021 roku, ukaże się jej druga edycja, rozszerzona o nowych autorów oraz nowe zagadnienia, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki tzw. kowidowych przepisów.

Zależy mi aby ponownie sprostać oczekiwaniom Czytelników, z którymi w tej książce sama podzielę się sprawami z którymi przyszło się zmierzyć przed Urzędem Ochrony Danych Osobowych, z sukcesami. W książce uwzględnione zostanie najnowsze orzecznictwo, zalecenia i rekomendacje Europejskiej Rady Ochrony Danych czy kierunki wyznaczane przez doktrynę. Aby w pełni zrozumieć istotę jaką jest ochrona danych medycznych z perspektywy licznych wymagań stawianych placówkom medycznym oraz samym medykom, warto znać pierwsze wydanie Dokumentacji RODO w placówkach medycznych aby móc sprawnie skorzystać z wersji rozszerzonej i zaawansowanej dawki wiedzy zawartej w nowej edycji książki.

Nie mogę się doczekać kiedy zaprezentuję tutaj nową okładkę książki, która dzięki Czytelnikom zostanie kolejnym bestsellerem 2021! Mam nadzieję, że jednym z wielu:)

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: