Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Pomoc dla Ukrainy

Z nimi WARTO. TerraMedica

Aneta Sieradzka04 kwietnia 2016Komentarze (0)

Każdy kto był chociaż raz w Poznaniu ma już jakieś własne wyobrażenia o tym mieście, o symbolach, smakach, ludziach i wypromowanej marce PoznańMiastoDoznań. Trudno zaprzeczyć, że jest inaczej. Nie tylko za sprawą tych osławionych rogali czy koziołków.

Poznań to przede wszystkim profesjonaliści przez duże Pe. Dr Katarzyna i Jan Głodowscy. Profesjonaliści, a zarazem pasjonaci z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, z którymi i dla których mam przyjemność pracować na płaszczyźnie medycznej.

Stworzona marka TerraMedica, której nadrzędnym celem działalności jest wzbogacanie procesów edukacyjnych skierowanych do specjalistów branży medycznej. Koncentruje się nie tylko na pogłębianiu wiedzy, którą dysponują przedstawiciele zawodów medycznych, ale także na promowaniu nowego sposobu myślenia o systemie opieki zdrowotnej w oparciu o europejskie i międzynarodowe standardy. Potwierdzeniem profesjonalizmu TerraMedica oraz kadry z nią pracującej, jest ugruntowana współpraca ze środowiskiem lekarzy i pielęgniarek z całej Polski.

Wiem, że personel medyczny, który już raz skorzystał z usług TerraMedici, z przyjemnością powraca i uczestniczy w kolejnych projektach. Dodam tylko, że z przyjemnością pracuję dla podmiotów prezentujących międzynarodowe standardy, które są mi zresztą dobrze znane. 😉

logo-800x510

PS. Prawo w transplantacji, to miejsce nie tylko na analizowanie przepisów prawnych, przedstawianie wybitnych autorytetów ze świata transplantologii, czy dzielnych pacjentów, to również miejsce do rekomendowania Czytelnikom, miejsc, ludzi i podmiotów z branży medycznej, które prezentują najwyższy poziom świadczonych usług bo tylko ludziom posiadającym pasje można zaufać 😉 Z nimi, WARTO.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: