Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Żagle z Mateuszem Kusznierewiczem

Aneta Sieradzka16 czerwca 20152 komentarze

 Słoneczny weekend w Trójmieście…. w sobotę 13 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji charytatywnej ZNAJDŹ SENS, o której już wcześniej pisałam.

Organizatorem akcji jest wrocławska Fundacja MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ. Fundacja  pomaga nieuleczalnie i bardzo ciężko chorym dzieciom, ale też udziela wsparcia ich bliskim.

Sobotnie przedpołudnie w grupie prawników z całej Polski rozpoczęliśmy  od bardzo ciekawego wykładu: „Pasja moją motywacją” w gdańskim Sky Clubie  Olivia Business Centre.

Mateusz Kusznierewicz opowiadał o sobie, o sukcesach, o życiu, o tym co ważne i dlaczego w naszym życiu tak ważna jest rodzina, nasze dzieci, praca i nieustanne wyznaczanie sobie celów.

Po wykładzie udaliśmy  się na molo w Sopocie, gdzie rozpoczęliśmy żeglowanie po Zatoce Gdańskiej.  Uwieńczeniem tego pięknego dnia była wspólna kolacja (Morska) podczas, której porzuciliśmy paragrafy i przepisy, które na co dzień zajmują nam głowę, a z radością kontynuowaliśmy rozmowy o naszych pasjach wymieniając doświadczenia.

A to wszystko nie miałoby miejsca, gdyby nie wspaniała Pani Mecenas Sylwia Zarzycka-Prezes Fundacji. To dzięki jej inicjatywie, niezłomnej chęci pomagania z pasją mogłam uczestniczyć w tak interesującym wydarzeniu z wieloma prawnikami, ludźmi biznesu i nie tylko – z całej Polski.

…. i Wy, moi Drodzy,  słoneczna pogoda, Wasze uśmiechnięte buzie oraz atmosfera, którą stworzyliście… Sylwia, Mateusz, Eliza,Izabela, Aneta, Agata, Darek, Izabela, Marcin, Marysia, Grażyna, Michał, Pola, Andrzej, Julia, Piotr, Ania oraz ci wszyscy, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie.

Ukłony dla Pani Mec. Sylwii Zarzyckiej za pomaganie z pasją.

 Fundacja MIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ tutaj znajdziecie wszelki informacje o Fundacji oraz o tym jak i dlaczego warto pomagać.

Przyznacie, że nasze Wybrzeże też ma swoją magię…

wyklad

IMG_0838

zdjecie na bloga zagle

IMG_1003

Zdjęcia dzięki uprzejmości Fundacji.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Wojciech Rudzki | spolkacywilna.info 21 czerwca, 2015 o 14:02

Żagle z Mateuszem Kuśnierewiczem to jak mecz z Leo Messim. A to z kolei jest (jak twierdzą niektórzy komentatorzy polityczni) jak ostatnie zmiany w Radzie Ministrów. Chyba za daleko odpłynąłem … 🙂

Odpowiedz

Aneta Sieradzka 6 lipca, 2015 o 15:20

Panie Wojtku, ten Messi to chyba marzenie nie tylko wielu kobiet, ale, ale wszystko jeszcze przede mną ! 🙂
Co do zmian w Radzie Ministrów, to uważnie się im przyglądam, dołączył do grona Ministrów wspaniały transplantolog więc zobaczymy, zobaczymy co nam dobrego z tego wyjdzie 🙂

PS. a tak nawiasem mówiąc, polityka jest poza wszelkimi moimi zainteresowaniami – wyłączając te zawodowe 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: