Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Zmarła Pani Profesor dr hab.n.med.UJ Hanna Dziatkowiak

Aneta Sieradzka28 grudnia 2021Komentarze (0)

Z wielkim smutkiem przyjęłam  wiadomość o śmierci

Pani Profesor dr hab. n.med. UJ Hanny Dziatkowiak.

Pani Profesor, znakomita i wybitna postać polskiej medycyny, oddany lekarz endokrynolog, pediatra i diabetolog, nauczyciel akademicki, Ordynator Oddziału Wewnętrznego i Kierownik Poradni Cukrzycowej dla Dzieci w II Klinice Chorób Dzieci Akademii Medycznej w Łodzi w latach 1967-1986, związana z Uniwersytetem Jagiellońskim i Akademią Medyczną w Poznaniu. Znakomity naukowiec o wielu osiągnięciach o których można napisać bardzo dużo.

Miałam zaszczyt znać Panią Profesor jako pogodną i charyzmatyczną kobietę, o wielkiej sile i wrażliwości. Czule wspominam dziś nasze rozmowy i gościnność jakiej mogłam doświadczać w krakowskim domu Państwa Profesorów Hanny i Antoniego Dziatkowiaków. Serdeczność i mądrość spotkań do których zawsze będę wracać. Z wdzięcznością za okazane dobro.

Pani Profesor  wraz ze swoim mężem Panem Profesorem Antonim Dziatkowiakiem jest jedną z bohaterek mojej książki Tajemnice Transplantacji, która ukazała się w 2017 roku.

Pani Profesor, raz jeszcze tutaj, dziękuję za wszystko. Pokój Pani duszy.

Szanownemu Panu Profesorowi dr hab. n. med. UJ Antoniemu Dziatkowiakowi oraz najbliższym, wyrazy głębokiego współczucia oraz pamięć w modlitwie.

Aneta Sieradzka

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: