Aneta Sieradzka

Sieradzka&Partners

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych i prawie medycznym.
[Więcej >>>]

Bez prawa. Da się żyć? ZNAJDŹ SENS. „Jak żyć w zgodzie ze sobą, naturą, być zdrowym, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem”.

Aneta Sieradzka29 marca 2015Komentarze (0)

Jak czytam powyższy tytuł to myślę, że nie jest to łatwe, znaleźć  ten sens. Ale z drugiej strony czy to wszystko co przychodzi z łatwością daje nam satysfakcję, radość, poczucie spełnienia? W moim przekonaniu jeśli tak, to tylko na chwilę, którą można się zachwycić, ale już nie delektować przez długi czas. A szczęście chcemy przecież smakować bez końca…

Znajdź Sens to tytuł tegorocznej akcji Fundacji Między Niebem a Ziemią do udziału w której zaprosiła mnie Mec. Sylwia Zarzycka, Prezes Fundacji. Akcja skierowana jest do środowiska prawniczego i biznesowego i polega  na tym, że zorganizowane zostaną w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie warsztaty rozwojowe i spotkania, które będą skupiać się wokół tematyki „Jak żyć w zgodzie ze sobą, naturą, być zdrowym, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem”.

Efektem akcji będzie książka – relacja z warsztatów, zawierająca wywiady, felietony, myśli i przepisy osób, które prowadziły każdy warsztat. W tegorocznej akcji udział wezmą m.in. Jerzy Stuhr, Wojciech Eichelberger, Mateusz Kusznierewicz, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Kręglicka, Jarosław Kuźniar.

Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy…. nad tym jak być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem będę zastanawiać  się z Mateuszem Kusznierewiczem. Już w czerwcu wyruszamy w rejs! Być może Mistrz olimpijski ma dobrą  receptę? A może moi Czytelnicy mają swoje sprawdzone sposoby?!

Dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Między Niebem a Ziemią. Patrona nad akcją objął m.in. Business Centre Club.

425a29162b

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Anetę Sieradzką w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: